Referent/ka pro práci se studujícími se socioekonomickým znevýhodněním [Czech Republic]

Rektorát Univerzity Karlovy přijme na odbor UK Point, oddělení Centra Carolina pracovníka/ci na pozici Referent/ka pro práci se studujícími se socioekonomickým znevýhodněním:

Náplň práce:
  • koncepční, metodická a koordinační činnost v oblasti podpory studujících a uchazečů/ček o studium se socioekonomickým znevýhodněním a studujícím rodičům;
  • poskytování individuálních konzultací, poradenská činnost pro české i zahraniční studující;
  • příprava vnitřních předpisů upravujících problematiku cílových skupin studujících a uchazečů/ček o studium;
  • propagace podpůrných nástrojů směrem k cílovým skupinám i dovnitř instituce, včetně pořádání tematických akcí;
  • komunikace s dalšími odbory rektorátu, zástupci fakult a studentských spolků či iniciativ při realizaci podpůrných opatření;
  • příprava projektových žádostí a koordinace tematických projektů

Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání humanitního směru
  • dobré komunikační schopnosti, mluvený i psaný projev
  • kreativita a analytické myšlení
  • organizační schopnosti a spolehlivost
  • zkušenosti s projektovým řízením vítány
  • uživatelská znalost práce s PC
  • znalost AJ na uživatelské úrovni (B2-C1)

Nabízíme:
  • práci na 0,5 úvazek v prestižní vzdělávací a vědecko-výzkumné instituci
  • smlouva na dobu určitou 1 roku s možnosti prodloužení na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • pružný začátek/konec pracovní doby, po dohodě možnost home-office
  • široké možnosti vzdělávání a zahraniční zaměstnanecké mobility
  • slevy a výhody v univerzitních zařízeních a u partnerských organizací
  • další standardní benefity jako například příspěvek na stravování nebo Karta Multisport
  • nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: sarka.bartova@ruk.cuni.cz. Těšíme se na Vaše odpovědi!

Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání na rektorátu Univerzity Karlovy jsou uvedeny na webových stránkách Univerzity Karlovy v sekci Ochrana osobních údajů (GDPR).
Zasláním životopisu zároveň prohlašujete, že jste byl/a správcem řádně informován/a o zpracování osobních údajů v souladu s nařízením GDPR a že Vámi poskytnuté osobní údaje jsou přesné a pravdivé. Následně Vás ještě požádáme o udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů pro účely výběrových řízení zaměstnavatele.

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال