Automata gépkezelő [Hungary]

Automata gépkezelő

Munkavégzés helyszíne Cegléd

Elektronikai gyártással foglalkozó partnercégünk részére keresünk operátor/gépkezelő munkavállalókat. Félvezető modulok összeszerelésével és mérésével foglalkozik a ceglédi vállalat, az alapanyagokat – chipek, alaplapok – szerelik össze kész termékké. Az összeszerelt modulokat különböző berendezésekbe építik be, pl. mozgólépcsőkbe, liftekbe, de háztartási gépekben és elektromos autókban is megtalálhatóak.

FELADAT

  • A munkafolyamat során gépkezelés és gépbeállítás a fő feladat
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése, dokumentálása
  • Megadott paraméterek alapján a termékek minőségellenőrzése

AMIT KÍNÁLUNK

  • Bruttó 1800 Ft/óra, majd sikeres operátori vizsgák után Bruttó 1900 Ft vagy 2000 Ft/óra
  • Emelt összegű műszakpótlék (30% helyett 40 %) délután 6 és reggel 6 óra között
  • 3 hónap utáni juttatások:
  • Nettó 13.000 Ft SZÉP kártyára
  • Jelenléti bónusz
  • Termelési bónusz
  • Nyugdíj hozzájárulás
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség a gyár éttermében (csak 400 Ft/nap)
  • Ingyenes konditerem használat
  • Ötlet bónusz
  • Ajánlási bónusz

ELVÁRÁSOK

  • Folyamatos 3 műszakos (más néven 4 műszak) 8 órás munkarend vállalása (4 nap munka 1 nap pihenő)
  • Alapfokú számítógépkezelői érzék/ismeret
  • Éles látás, kifogástalan színlátás
  • Tiszta térben való munkavégzés, védőöltözet viselése

HIRDETÉS ADATAI

  • Munkaidő: Több műszakos munkarend
  • Munkavégzés típusa: Alkalmazot

Állás típusa: Teljes munkaidő, Munka műszakokkal

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال