Sales Support se slovinštinou [Czech Republic]

Popis pracovního místa

Do našeho týmu zaměstnanců, kteří se nám starají o rozvoj služeb ve Slovinsku, přijmeme novou posilu na pozici Sales Support se slovinštinou (Ž/M). Hledáme člověka, který se nebojí denně komunikovat v cizím jazyce, znalost slovinštiny je proto naprosto nezbytná. Kromě slovinštiny ale využiješ i angličtinu. Pokud se toho nebojíš a chceš být součástí fajn kolektivu ve velké a stabilní společnosti, rádi Tě u nás přivítáme!

Náplň práce:

  • denní komunikace s klienty Packeta Adriatic, popř. Packeta International
  • podpora a zkvalitňování procesů a služeb pro zákazníky
  • správa a evidence dokumentů, aktualizace potřebných smluv a ceníků
  • tvorba reportů, analýz a statistik a příprava podkladů pro obchodní jednání s klienty
  • sales aktivity pro menší zákazníky
  • kontrola faktur a dalších finančních záležitostí spojených s péčí o klienty
  • operativa spojená se svozy klientů
  • administrativní podpora vedení oddělení
  • spolupráce s kolegy v rámci Sales Support a obchodního týmu
  • komunikace a kooperace s ostatními odděleními ve společnosti

Požadujeme:

  • výborná znalost slovinského jazyka slovem i písmem
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 120 Kč/den, které plně hradíme
  • kafeterie
  • služební telefon a notebook
  • možnost Multisport karty
  • využité služeb Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • vzdělávání, školení a jazykové kurzy
  • káva, čaj a ovoce ke každodennímu občerstvení
  • firemní akce
Pokud jsme Tě zaujali, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, Sick days, Multisport karta, Školení a jazykové kurzy, Stravenky 120 Kč/den, Flexibilní pracovní doba, Služba Zásilkovny MEZI NÁMI za výhodnou cenu, Káva a čaj každý den, Počítač a telefon, Nástup možný ihned, Možnost home office, Firemní akce, Možnost kariérního růstu, Denní přísun ovoce a zeleniny, Zaměstnanecká sleva u vybraných partnerů, Odměna za doporučení nového kolegy, Teambuildingy

Souhrn

    Minimální dosažené vzdělání:Středoškolské s maturitou

    Možný termín nástupu: Dohodou

Posting Komentar

Lebih baru Lebih lama

Sponsored Ads

نموذج الاتصال